Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

8 березня - Міжнародного дня жінок

Дата: 8 березня о 11:38, Оновлено 8 березня о 11:42
Автор: Губчик М. О.
38 переглядів

8 березня 2024 року в закладі для вихованців ДГ, учнів 2-11 класів та педагогів відбувся круглий стіл - бесіда до Міжнародного дня жінок: «Міжнародний день прав жінок і миру. Історія цього свята»

Усі присутні прослухали інформацію про історію винекнення цього свята. Поговорили на тему "як було раніше" та "що змінилося", адже багато людей боролися і досі борються за права жінок, щоб вони були рівноправними членами суспільства.

Що таке 8 березня? Дарувати квіти чи ні? Хто такі феміністки? Чи треба жінкам боротись за свої права у сучасному світі? Яка історія свята в Україні?

Про ці та інші питання говорять сучасні українські блогери, медіа діячі, громадські організація і багато інших, щоб донести справжні сенси цього дня та зруйнувати стереотипи, що навколо нього склалися.

Бо 8 березня — це не свято весни, жіночності та краси, а Міжнародний день боротьби за права жінок

Під час заходу з усіма присутніми згадали жінок-військовослужбовиць, які на рівні чоловіків несуть важку та небезпечну службу.

Ми дякуємо жінкам, які захищають нас, матерям, у яких сини та чоловіки боряться за мирне небо та наш спокій. Щиро дякуємо та низько вклоняємося. Хочеться побажати їм здоров'я, терпіння, витримки та повернення рідних!

В цей день треба дякувати кожній жінці за її певну працю. Чи то продавчиння в магазині, чи то поліцейська, чи пожежниця! Кожна праця важлива та має місце для жінки!

Особливо хочеться подякувати нашим мамам та бабусям – в них робота не простіша! Вітаємо кожну дівчинку, кожну жінку! Бажаємо всім міцного здоров’я, життевої енергії та постійного вогника в серці. Нехай близькі люди будуть завжди поряд!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.